סוכך סורג אוטומטי

סוכך סורג אוטומטי למקסימום נוחות, בטיחות ועיצוב

ישראל היא אחת מן המדינות שטופות השמש בעולם. ברוב ימות השנה אנו נהנים משמיים בהירים, אך נאלצים להתמודד עם קיץ ארוך, חם ויבש. באקלים כזה, אנו תמיד תרים אחר דרכים חדשות ליצירת אווירה נוחה ונעימה בבית ובמקום העבודה. איכות המגורים וסביבת העבודה בפרט ואיכות החיים בכלל מושפעות בין היתר מתנאי הטמפרטורה והלחות, מהאוורור ומרמת ההגנה מפני אור השמש. כי אין כיף גדול יותר מלהגיע למשרד נעים ולברוח מן החום, או לנוח בבית בצוהרי יום חמימים בצל סוכך המרקיזה.

היבטים נוספים, חשובים לא פחות, הם האסתטיקה, העיצוב והבטיחות. השוק הישראלי מוצף במגוון רחב של מערכות מיגון עבור וילות, בתים פרטיים, משרדים, מבנים מסחריים ותעשייתיים. מגוון המערכות כולל סוגים שונים של מנעולים, אזעקות, סורגים, תריסי גלילה ותריסים מתקפלים. כל הזמן צצים חידושים במטרה להוסיף כמה שיותר נוחות ואסתטיקה לאורח
החיים המודרני, וכן לייעל את ההוצאות הכרוכות בתחזוקה השוטפת של הנכסים.

חברת Voland גאה להציג את Grid Shade – מערכת ייחודית המשלבת את פונקציות הסורג והסוכך ומציעה שילוב מנצח של בטיחות ונוחות. סוכך סורג מונע חדירת אנשים וחפצים לא רצויים למקום, מווסת את כמות האור הטבעי ומהווה אלמנט עיצובי יפיפה בסביבה הפנימית והחיצונית.

מערכת Grid Shade חוסכת הוצאות רבות, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה והעסקת אנשי אבטחה. הפעלת המערכת נעשית באמצעות שלט או פאנל נייח על הקיר, בלחיצת כפתור אחת בלבד. למערכת ישנה סוללת גיבוי המאפשרת לה להמשיך לפעול לזמן מסוים גם במקרה של הפסקת חשמל.

Grid Shade הוא פיתוח ישראלי חדש. כל מערכת מיוצרת בהזמנה אישית בגודל המתאים, עפ"י דרישות הלקוח או האדריכל ובשיתוף פעולה מלא עימם. המחברים והמנגנונים נבחרים ומותאמים לעומסים מכניים, בהתאם לגודל המערכת. הגודל והעוצמה של המערכת ניתנים לבחירה, ועלות המערכת תלויה בגורמים אלו, כמו גם בסוג הגימור הנבחר. כל מערכת מתוכננת תחילה באמצעות תוכנת תלת ממד, על מנת שתוכלו להתרשם איך המערכת תיראה במציאות ובנוסף לדמות את פעולתה בתנועה.

דגמי Grid Shade

הסוכך סורג של חברת Voland מוצע בשלושה דגמים לבחירתכם:הקונסטרוקציה אינה כוללת רכיבים אלקטרוניים. הסוכך מורם ומורד על-ידי בוכנות גז, ובמצב הסגור הוא ננעל על-ידי תפס מכני. המערכת נפתחת ונסגרת בלחיצה קלה. לסגירתה נדרשת דחיפה רצופה וסגירה עדינה בסוף הפעולה.המערכת מופעלת על-ידי מנגנון הרמה חשמלי. מערכת הבקרה האלקטרונית מקבעת את הסוכך בזווית ובמיקום הרצויים, ונועלת את הסוכך בעזרת מנעולים אלקטרומגנטיים במצב סגור. לכם נותר רק לבחור את אופן השליטה – שלט רחוק או פאנל נייח. בנוסף ניתן להתקין מבחוץ מנעול חצי צילינדר חשמלי.המערכת מופעלת בו-זמנית על-ידי בוכנות גז ומנגנון הרמה חשמלי עם בקרה אלקטרונית. מנגנון הפעולה והבקרה זהה למנגנון הדגם השני.

עקרון הפעולה של המערכת

פעולת הסורג נשלטת על-ידי מנגנון אלקטרוני מובנה המופעל באמצעות אלגוריתם. המנגנון מקבל אותות מחיישנים, מנקודות בקרה ומיחידות בקרה. ברמת המשתמש, ההפעלה מתבצעת בלחיצה פשוטה על לחצן «פתח/סגור». בלחיצה על לחצן «פתח» – נפתחים מנעולים מגנטיים והמוצר מורם בעזרת מנגנון ההרמה.

באמצעות מפסק מגע בתוך הפאנל המותקן על הקיר או באמצעות השלט הרחוק, המערכת מאפשרת כוונון של 6 מצבי ביניים בזוויות פתיחה שונות. במצב פתוח לגמרי, הסוכך מגיע לנקודה הגבוהה ביותר שלו כשהוא מקובע בזווית המינימלית הדרושה כדי לאפשר את ניקוז המים. במצב סגור, כאשר המערכת מגיעה לנקודה התחתונה, היא ננעלת על-ידי מנעולים אלקטרומגנטיים, וכך מובטחת סגירה הרמטית ובטיחותית של סורג.


- במהלך פעולת מנגנון ההרמה נשמע רעש קטן סביר, הדומה לרעש פעולת תריסי גלילה.
- משך זמן הפתיחה והסגירה של כל דגם מנגנון הרמה תלוי בגודלו ומוגדר על-ידי היצרן.
- המערכת יכולה להיות מאובזרת, במידת הצורך, במערכת בטיחות (עבור מערכות מדגמי 2 ו-3 עם בקרה אלקטרונית שהוזכרו לעיל).
- המערכת מאובזרת בחיישנים אולטראסוניים וחיישנים אינפרא-אדומים, המפסיקים את פעולת המערכת בזמן פתיחתה או
סגירתה כאשר מצויים בשטח הפעילות אדם, בעל חיים או חפץ כלשהו.
- הפתיחה והסגירה של המערכת נעשות באיטיות, להבטחת פעולה חלקה ורציפה.
- את המנגנון האלקטרוני ומפסק המגע יש למקם בסמוך למערכת, וניתן להסתיר את המנגנון בתוך הקיר על-ידי פאנל אסתטי.

יתרונות המערכת

החומרים

המחברים והחלקים המכניים של המערכת עשויים מחומרים עמידים בפני מזג האוויר. שלד הסוכך, המסגרת הנושאת את מנגנון ההרמה, הצירים והמחברים עשויים ממתכת מגולוונת המצופה בשכבת מגן של צבע לק רב-שכבתי עמיד. המנגנון החשמלי של המערכת מוגן מפני אבק, לחות ושינויי טמפרטורה.

חומרי גימור
הגימור החיצוני ניתן לבחירה, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת חומר הציפוי: משרביה (לוחות מתכת בחיתוך לייזר), זכוכית, PVC, אריחים דקורטיביים, במבוק, עץ, ברזנט ועוד. חומרי הגימור שומרים על המראה המקורי בכל תנאי מזג אוויר, גשם, שמש וכו' לאורך שנים.


אנו בחברת Voland דואגים לאיכות החיים של לקוחותינו וחשוב לנו להבטיח להם נוחות מרבית ומוצרים באיכות הגבוהה ביותר. לכן Voland היא הבחירה המועדפת על לקוחות רבים, הנשארים איתנו למשך שנים רבות. Grid Shade הוא פרי פיתוח בלעדי שלנו, הכולל מערכת חדשנית בשילוב עיצוב מודרני והגנה מושלמת.

נמשיך לפעול במרץ במטרה להפוך את סביבת המגורים וסביבת העבודה שלכם לאסתטיות ובטוחות יותר מתמיד!