מדרכי עץ

מדרכי עץ – חיפוי עץ מושלם למדרגות
 
כל מי שאוהב עץ, או בחר מראש בעץ כחיפוי למדרגות בבית או בעסק, יודע שעכשיו מתחילה ההתלבטות... באיזה עץ לבחור?  עץ הוא חומר קלאסי וטבעי המשתלב בקלות במגוון סגנונות עיצוב ובמגוון חומרים וצבעים. Voland מציעה מדרכי עץ במגוון רחב של סוגים, גוונים וטקסטורות, החל במדרגות עץ ישרות ופשוטות, המותקנות על קונסטרוקציות מתכת, דרך עיצובים גאומטריים לא שגרתיים המותקנים בבית הלקוח.
 
בין סוגי העצים של Voland המתאימים כמדרכי עץ: אגוז אמריקאי, אגוז אפריקאי, עץ אורן, איפאה, אלון אירופאי, אלון אדום, בוק, עץ מהגוני, פופלר, קליר, קרוליינה, מייפל הארד, מייפל סופט ואירוקו.
 
הודות לניסיון הרב והעבודה הקפדנית של צוות Voland, מובטח ללקוחות מוצר באיכות גבוהה ביותר.
 
צוותי Voland מקפידים על כל שלב בתהליך העבודה, החל מבחירת העץ האיכותי ביותר ועיבודו בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, דרך ייבושו בתנור, עיבוד כימי למניעת חרקים, הקצעה, מדידה בשטח, תכנון גבהים ובניית שבלונות מדויקות, הדבקה בהתאם לשבלונות, למידות ולגבהים המדויקים, שחיקה גסה, מריחת פריימר, ליטוש ובחירת גוון מתאים מהקטלוג ולבסוף - ציפוי בלכה.
 
חברת Voland מקפידה על שימוש בחומרים איכותיים ובטוחים המבטיחים את חוזקן של המדרגות, מניעת חריקות ורעשים ושימוש ארוך טווח במוצר, ללא טיפולים חוזרים. למדרגות עץ עמידות רבה לשינויי טמפרטורה ולחות.

עמודים