הצוות

Voland הוקמה בשנת 2002 על ידי שני חברים אשר חלקו תחומי התעניינות משותפים ותפיסת עולם זהה. כבוגרי לימודים בתחומי הנדסת מכונות, מכניקה, ריתוך ומסגרות, ובעלי למעלה מ- 20 שנות ניסיון, זיהו וובה ואנדרי את הצורך של השוק במוצרים איכותיים במיוחד ובפתרון כולל של מסגרות בשילוב עם עבודות נגרות הכרוכות בכך. השניים, המזוהים עם פרפקציוניזם וקפדנות ללא פשרות, האמינו שימלאו את הנישה הזו ויענו על רף הציפיות הגבוה של לקוחות ומומחים גם יחד.
 
בשיתוף פעולה מלא עם מיטב בעלי המקצוע, אדריכלים, מעצבי פנים, מהנדסים, קבלנים וחשמלאים, מספקים השניים פתרון כולל תחת קורת גג אחת – החל בתכנון, דרך ייצור אלמנטים וכלה בהתקנה.

צוות Voland

אנדרי: "אני מאמין שכל אחד צריך לעסוק במה שהוא מצטיין. לכן חברתי לוובה. מאותה סיבה בדיוק, אנו ב- Voland חוברים לבעלי מקצוע איכותיים בלבד. אני מעוניין למכור ללקוחות פתרונות איכותיים במיוחד. כאלו שילוו אותם כל החיים".
 
 
וובה: "רציתי לקחת את הפרפקציוניזם למקום טוב ואני מאמין שהצלחתי. רק בדרך הזו אני יכול להביא לידי ביטוי את הפרטים הקטנים מהם מורכב מוצר איכותי גדול. לראות את המדרגות והמעקות של Voland בבתים פרטיים, משרדים וארגונים שמעריכים איכות – זו הגשמת חלום עבורי".